ឧបករណ៍ជួសជុលថ្ម 2-32S 15A 20A 25A ឧបករណ៍វាស់សមភាពថ្មលីចូមដោយស្វ័យប្រវត្តិ HTB-J32S25A
ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល
ស្លាកផលិតផល
លក្ខណៈបច្ចេកទេស
លក្ខណៈបច្ចេកទេសរបស់ឧបករណ៍វាស់សមភាពថ្មលីចូម Heltec៖
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
ព័ត៌មានផលិតផល
ឈ្មោះ​ម៉ាក៖ HeltecBMS
ប្រភពដើម៖ ចិនដីគោក
វិញ្ញាបនបត្រ៖ WEEE
ការធានា៖ ៣ ខែ
អប្បបរមា៖ ១ ដុំ
ប្រភេទថ្ម៖ លីចូម​បី​ស្រទាប់, លីចូម​ដែក​ផូស្វាត, ទីតានីញ៉ូម​កូបាល់​លីចូម
វ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃ៖ ចរន្តអគ្គិសនី 12វ៉ុល
ជួរជួសជុល៖ ២-២៤វិនាទី/២-៣២វិនាទី
ចរន្តតុល្យភាព៖ ១៥អា/២០អា/២៥អា
ទំហំ៖ ៣៦០*២៩០*១៧០មម
ការប្ដូរតាមបំណង
  • ឡូហ្គោ​ផ្ទាល់ខ្លួន
  • ការវេចខ្ចប់តាមតម្រូវការ
  • ការប្ដូរតាមបំណងក្រាហ្វិក
កញ្ចប់
១. ឧបករណ៍ជួសជុលថ្ម *១ឈុត។
2. កាបូបប្រឆាំងឋិតិវន្ត អេប៉ុងប្រឆាំងឋិតិវន្ត និងប្រអប់ក្រដាស់។
ព័ត៌មានលម្អិតអំពីការទិញ
  • ដឹកជញ្ជូនពី៖
    ១. ក្រុមហ៊ុន/រោងចក្រនៅប្រទេសចិន
    ទំនាក់ទំនងមកយើងខ្ញុំដើម្បីចរចាព័ត៌មានលម្អិតអំពីការដឹកជញ្ជូន
  • ការទូទាត់៖ 100% TT ត្រូវបានណែនាំ
  • ការប្រគល់ និងការសងប្រាក់វិញ៖ មានសិទ្ធិទទួលបានការប្រគល់ និងការសងប្រាក់វិញ
លក្ខណៈពិសេស
  • វ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃ៖ DC12V
  • ជួរជួសជុល៖ 2-32S
  • ចរន្ត​មាន​តុល្យភាព៖ 15A/20A/25A (អាច​លៃតម្រូវ​បាន)
គោលការណ៍ធ្វើការ
① ការធ្វើឲ្យស្មើគ្នាដោយដៃ
② ការធ្វើឲ្យស្មើគ្នាដោយស្វ័យប្រវត្តិ
③ ការធ្វើឱ្យស្មើគ្នានៃការសាកថ្ម
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រកំណត់នៃសមភាពបន្ទុកមានដូចខាងក្រោម៖
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រតុល្យភាពនៃលីចូមជាតិដែកផូស្វាត៖
ការការពារវ៉ុលលើសម៉ូណូម័រ៖ 3.650V ការស្តារវ៉ុលលើសម៉ូណូម័រ៖ 3.650V វ៉ុលសមភាពបង្ខំ៖ 3.650V
វ៉ុលចាប់ផ្តើមសមភាពត្រូវបានកំណត់ទៅតម្លៃទាបបំផុតនៃវ៉ុលខ្សែ = V ភាពខុសគ្នានៃវ៉ុលនៃម៉ូណូម័រសមភាព៖ 0.005V និងសមាមាត្រនៃចរន្តសមភាព៖ 5% ~ 100%
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រសមភាពសាកថ្មលីចូមបីជាន់៖
ការការពារវ៉ុលលើសម៉ូណូម័រ៖ ៤.២៥០ វ៉ុល ការស្តារវ៉ុលលើសម៉ូណូម័រ៖ ៤.២០០ វ៉ុល វ៉ុលសមភាពបង្ខំ៖ ៤.២៥០ វ៉ុល
ពេល​ធ្វើ​ឲ្យ​សមភាព​សាក "បង្គោល​អវិជ្ជមាន​ថ្ម" នៅ​លើ​បន្ទះ​ខាង​មុខ​របស់​ម៉ាស៊ីន​ត្រូវ​តែ​ភ្ជាប់​ទៅ​នឹង​បង្គោល​អវិជ្ជមាន​ទូទៅ​របស់​កញ្ចប់​ថ្ម បង្គោល​អវិជ្ជមាន​របស់​ឆ្នាំង​សាក​ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ទៅ​នឹង "បង្គោល​អវិជ្ជមាន​សាក" នៅ​លើ​បន្ទះ​ខាង​មុខ​របស់​ម៉ាស៊ីន ហើយ​បង្គោល​វិជ្ជមាន​របស់​ឆ្នាំង​សាក​ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ទៅ​នឹង​បង្គោល​វិជ្ជមាន​របស់​ថ្ម។ មុន​ពេល​ចូល​ទៅ​ក្នុង​ស្ថានភាព​មាន​តុល្យភាព ចរន្ត​សាក​មិន​ត្រូវ​លើស​ពី 25A ចរន្ត​សាក​មិន​ត្រូវ​លើស​ពី 5A នៅ​ពេល​វា​ឈាន​ដល់​ការ​ចាប់​ផ្តើម​មាន​តុល្យភាព (លីចូម​ដែក​ផូស្វាត 3.450V/លីចូម​បី​ស្រទាប់ 4.00V) ហើយ​ឥទ្ធិពល​នៃ​តុល្យភាព​ចរន្ត​តូច​នឹង​ល្អ​ប្រសើរ។
ម៉ាស៊ីន​ធ្វើ​ឲ្យ​ថ្ម​មាន​តុល្យភាព (7)
ម៉ាស៊ីន​ធ្វើ​ឲ្យ​ថ្ម​មាន​តុល្យភាព (6)
ការជ្រើសរើសម៉ូដែល
សន្ទស្សន៍បច្ចេកទេស ម៉ូដែលផលិតផល
ម៉ូដែល HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
ខ្សែថ្មដែលអាចអនុវត្តបាន ២-២៤វិនាទី ២-៣២វិនាទី
ប្រភេទថ្មដែលអាចអនុវត្តបាន LFP/NCM/LTO
ចរន្តតុល្យភាពអតិបរមា ២៥អា ១៥អា ២០អា ២៥អា
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រតុល្យភាពនៃលីចូមជាតិដែកផូស្វាត ការការពារវ៉ុលលើសម៉ូណូម័រ៖ 3.65V
វ៉ុលសមភាពបង្ខំ៖ ៣.៦៥ វ៉ុល
ភាពខុសគ្នានៃវ៉ុលម៉ូណូម័រសមភាព៖ ០.០០៥ វ៉ុល
សមាមាត្រនៃចរន្តសមភាព៖ ៥% ~ ១០០%
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រតុល្យភាពនៃលីចូមបីស្រទាប់ ការការពារវ៉ុលលើសម៉ូណូម័រ៖ ៤.២៥ វ៉ុល
ការងើបឡើងវិញនៃវ៉ុលលើសម៉ូណូម័រ៖ ៤.២ វ៉ុល
វ៉ុលសមភាពបង្ខំ៖ ៤.២៥ វ៉ុល
វ៉ុលចាប់ផ្តើមសមភាព៖ 4V
សមាមាត្របច្ចុប្បន្នសមភាព៖ ៥% ~ ១០០%
ទំហំ (សង់ទីម៉ែត្រ) ៣៦*២៩*១៧
ទម្ងន់ (គីឡូក្រាម) ៦.៥ ៩.៥
កំណត់ចំណាំ
② អំឡុងពេល​ធ្វើ​ឲ្យ​សមភាព​សាក "បង្គោល​អវិជ្ជមាន​ថ្ម" នៅ​លើ​បន្ទះ​ខាងមុខ​របស់​ម៉ាស៊ីន​ត្រូវតែ​ភ្ជាប់​ទៅ​នឹង​បង្គោល​អវិជ្ជមាន​នៃ​កញ្ចប់​ថ្ម​ទាំងមូល បង្គោល​អវិជ្ជមាន​របស់​ឆ្នាំងសាក​ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ទៅ​នឹង "បង្គោល​អវិជ្ជមាន​សាក" នៅ​លើ​បន្ទះ​ខាងមុខ​របស់​ម៉ាស៊ីន ហើយ​បង្គោល​វិជ្ជមាន​របស់​ឆ្នាំងសាក​ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ទៅ​នឹង​បង្គោល​វិជ្ជមាន​នៃ​ថ្ម។ ចរន្ត​សាក​មិន​ត្រូវ​លើស​ពី 25A មុន​ពេល​ចូល​ទៅ​ក្នុង​ស្ថានភាព​លំនឹង ហើយ​ចរន្ត​សាក​មិន​ត្រូវ​លើស​ពី 5A នៅពេល​ឈាន​ដល់​លំនឹង (លីចូម​ដែក​ផូស្វាត 3.45V/លីចូម​បី​ស្រទាប់ 4V)។ ឥទ្ធិពល​តុល្យភាព​ចរន្ត​តូច​នឹង​ប្រសើរ។
③ ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពលជាជម្រើស
  • ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពល 220V ដំណាក់កាលតែមួយ។